Jdi na obsah Jdi na menu

JEDNOTLIVÉ PROGRAMY

 Popis:

Jednotlivá témata programů lze objednat samostatně jako výuku během pobytu, nebo můžeme s programem přijet do vaší školy.

Pokud jsou programy v rámci pobytu, skládají se z dopolední výuky v učebnách a jsou doplněny kratšími odpoledními výlety a vycházkami a jedním celodenním výletem. Večerní program doplňuje denní aktivity o výtvarnou nebo literární práci související s tématy, které děti proberou v rámci jednotlivých ekoprogramů.

 Programy budou koncipovány jako soutěž mezi skupinami. Na konci každého programu bude test nebo nějaký jiný soutěžní úkol, který bude obodován a započítán do celkového hodnocení. Soutěž bude děti nutit ke spolupráci ve skupinách, nepůjde o soutěž jednotlivců, budou na výsledcích pracovat kolektivně.

Pokud chcete vybraný program absolvovat přímo ve Vaší škole, jedná se o výuku minimálně v rozsahu dvou vyučovacích hodin. Podle možností lze program doplnit o vycházku zaměřenou na dané téma.

Programy v nabídce:

 

Rubriky

Příspěvky

Popis programů

8. 12. 2011

 Ekoprogramy se skládají se z dopolední výuky v učebnách a jsou doplněny kratšími odpoledními výlety a vycházkami a jedním celodenním výletem. Večerní program doplňuje denní aktivity o výtvarnou nebo literární práci související s tématy, která děti proberou v rámci jednotlivých ekoprogramů.

 
Celý příspěvek | Rubrika: JEDNOTLIVÉ PROGRAMY | Komentářů: 0